Naklejki ścienne

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę - naklejki ścienne

Jednokolorowe ściany nie należą do Twoich ulubionych? A może chcesz wprowadzić trochę urozmaicenia do wnętrza swojego domu, ale zupełnie nie masz na to pomysłu? Śpieszymy z pomocą i rozkładamy przed Tobą szeroki wachlarz naklejek na ścianę. Zgromadziliśmy bogaty wybór naklejek ściennych do pokoju, łazienki, pokoju dziecięcego, lub gabinetu. Za ich pomocą, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, nadasz pomieszczeniom oryginalnego charakteru. Co najważniejsze efektowy rezultat uzyskacie w krótkim czasie, w prosty sposób i przy niewielkim nakładzie finansowym.

Czujesz, że Twojemu salonowi czegoś brakuje? Masz wrażenie, ze jest bez wyrazu? Zmień to, eksperymentuj z wzorami i kolorami. Przejrzyj dostępne w naszym sklepie naklejki do pokoju z motywami florystycznymi, albo te przedstawiające nowoczesne wzory graficzne. Zapewniamy, że odnajdziesz wzór idealny do wnętrz swojego domu! Odpowiednio dobrana naklejka na ścianę podkreśla charakter pomieszczenia, tworzy ozdobny detal, który z pewnością przyciągnie spojrzenia domowników i gości. Co jeśli będziecie chcieli zmienić ją na inną? Po prostu to zrobicie! W każdym momencie możecie odkleić naklejki i zastąpić je innymi.

Urządzasz pokój dla dziecka i szukasz inspiracji? Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego tworzą niesamowity klimat baśniowego wnętrza. Wystarczy dodać taki akcent na jedną ze ścian, by przenieść się w świat bajkowych bohaterów – tak bardzo lubianych przez najmłodszych. Naklejki ścienne wydrukowane są przy użyciu nowoczesnych technologii. Materiałem użytym do produkcji jest folia PCV. Odznacza się dużą trwałością, jest odporna na zmywanie, a kolory nie płowieją. Naklejki na ścianę przesyłamy do Ciebie w dobrze zabezpieczonej paczce, więc z pewnością się nie pozaginają. Taka naklejka nie jest mała, a przyklejenie dużego formatu może przysporzyć wiele kłopotów. Dlatego dzielimy naklejki naścienne na kilka części, które po łatwo się montuje, a po złożeniu nawet nie widać złączeń.

1 2 3 4 12 13 14

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl