Mapa Świata

Sortuj produkty
sortuj wg :

Mapa świata – naklejki na ścianę

Jesteś miłośnikiem dalekich podróży? Zanim zdążysz rozpakować bagaże z jednej wyprawy, myślisz już o kolejnej? To w pełni normalne objawy u każdego globtrotera! Każdy obieżyświat uwielbia planowanie podróży, odkrywanie kolejnych miejsc na świecie. Dreszczyk emocji przed wyprawą w nieznane, pasja zwiedzania i poznawania nowych zakątków Ziemi. Dla niektórych osób to nie tylko pasja, ale życiowa filozofia. Jeżeli i Ty należysz do grona osób, które przed zaśnięciem, dla relaksu wyobrażają sobie kolejne wojaże, to przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Skoro jesteś zapalonym obieżyświatem, to z pewnością nie rozstajesz się na zbyt długo z mapą. Przeglądasz, obmyślasz trasy, liczysz poziomice, sprawdzasz odległości między miastami. To jedno z podstawowych narzędzi podróżnika. A może by tak umieścić mapę na ścianie? Nie taką zwykłą papierową, ponieważ taka szybko się zniszczy i przestanie zdobić wnętrze pokoju. Na taką okoliczność polecamy naklejki na ścianę mapa świata. Duży format naklejki i wydruk w jakości HD zapewniają, że zobaczysz na niej każdy kraj i interesujący Cię zakątek.

Mapa świata dla dzieci – idealne na prezent

W naszej ofercie znajdziesz naklejki na ścianę z mapą świata w stylu retro. Dzięki nim poczujesz się jak jeden z pierwszych odkrywców, planujący zamorską wyprawę i żeglugę przez nieznane wody. Taka mapa w starym stylu narysowana jest z niezwykłą dokładnością, a kolorystyka utrzymana jest w sepii i łagodnych odcieniach beżu. Będzie to wspaniały dodatek, zarówno do sypialni, jak i eleganckiego gabinetu. Równie interesującą propozycją jest naklejka na ścianę z mapą świata, gdzie kraje stworzone są z ich nazw. Czcionki ułożone w kształty państw tworzą piękny obraz całego Świata. To rewelacyjna oferta dla początkujących turystów i świetna pomoc w nauce geografii.

Mapy świata sprawdzą się także jako prezent dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać naszą planetę.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl