Spiderman

Sortuj produkty
sortuj wg :

Spiderman

Porusza się po mieście zwinnymi szybkimi ruchami. Nie boi się wysokości, bo jest ona dla niego  naturalnym środowiskiem. Dzięki pajęczej sieci szybuje nad dachami budynków, by zaprowadzać porządek w swoim mieście. Dostrzega zło w mrocznych zakątkach i nie pozwala mu się panoszyć na świecie. Kto to taki? To Spiderman.  Dzięki naklejkom na ścianę może stać się nieodłącznym towarzyszem każdego malucha, który jest żądny przygód i uwielbia pajęczego superbohatera.

Za sprawą wyjątkowej naklejki na ścianę, Twoje dziecko poczuje się jak kompan Spidermana, któremu pomaga w walce ze złoczyńcami.

Spiderman – Naklejki na ścianę – Homegadget

Dzieci spędzają wiele czasu w swoich pokojach. Poza chwilami, gdy są pogrążone w regenerującym śnie, odrabiają tam lekcje, przyjmują koleżanki i kolegów oraz się bawią. Dlatego bardzo ważne jest, by stworzyć dla nich bezpieczną i ciekawą przestrzeń. Niech ściana pokoju Twojego dziecka stanie się interesującym kadrem z komiksu. Zdobądź dla niego wyjątkowe naklejki, które pozwolą mu przenieść się w świat wyobraźni. Intensywny granat i czerwień to barwy rozpoznawcze Spidermana. Niech staną się również barwami pokoju Twojego dziecka.

Wyjątkowe naklejki na ścianę Spiderman

W asortymencie Homegadget mamy Spidermana w kilku odsłonach, dzięki czemu wspólnie z Twoim dzieckiem wybierzecie tę, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. Nasze naklejki są drukowane przy użyciu najnowszych technologii, które pozwalają na uzyskanie jak najkorzystniejszego efektu – są wyraźne, mają żywe kolory, precyzyjne kontury i bezproblemową aplikację.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl