Myszka Mickey

Sortuj produkty
sortuj wg :

Myszka Mickey

Dwoje wielkich czarnych uszu, czerwone spodenki z białymi guzikami i bystre pełne zawadiackiego humoru spojrzenie. O kim mowa? Już każdy z nas zorientował się, że mowa o kultowej Myszce Mickey! Zawsze w nieodłącznej kompanii z wiernym psem Pluto, gapowatym Goffym, temperamentnym Kaczorem Donaldem oraz słodką Myszką Minnie. Jeśli Twoje dziecko jest fanem tej kreskówkowej postaci, zaproś ją do jego pokoju, dzięki naszym wyjątkowym naklejkom na ścianę!

Wyjątkowe naklejki na ścianę – Myszka Mickey

Dziecko bardzo często utożsamia się z bohaterami bajek, które ogląda. Śledzi ich przygody z zapartym tchem, dopinguje w czasie podejmowanych wyzwań i pociesza po poniesionej porażce. Stają się dla niego animowanymi przyjaciółmi, którzy towarzyszą mu na co dzień. Jeśli chcesz znaleźć wspólny język z dzieckiem, zanurz się w jego świat i pomóż mu go poznawać. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Jednym z nich jest urządzenie mu wyjątkowego azylu zabaw i odpoczynku – dziecięcej sypialni. Dzięki naklejkom na ścianę Myszka Mickey stworzysz swojemu szkrabowi pokój pełen kolorów, wyobraźni i bezpieczeństwa. W tym miejscu pełnym uroku i czaru będziecie mogli spędzać wspólnie czas i cieszyć się swoją obecnością.

Jeśli chcesz udekorować pokój swojego dziecka, to naklejki na ścianę są doskonałą alternatywą dla fototapet i tapet. Ich aplikacja jest o wiele prostsza i mniej problematyczna. Podobnie jest z ich deinstalacją. Nasze produkty są wytwarzane, dzięki najnowszym technologią. Ich cechy to – pełne wyrazu kolory, oryginalność motywu oraz precyzyjny kształt.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl