Minionki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Minionki – Naklejki na ścianę

Mają wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Ich absurdalny humor kładzie na łopatki każdego. Porozumiewają się ze sobą za pomocą mniej lub bardziej zrozumiałych okrzyków i westchnień. Są uroczymi żółtymi stworzonkami w niebieskich ogrodniczkach. Minionki rozrabiają i podbijają serca milionów dzieci na całym świecie! Dla nich sale kin wypełniają się po brzegi zachwyconymi szkrabami, a także dorosłymi, którzy nie mogą wyjść z podziwu nad sprytem tych bananolubnych istotek. Ich fenomen jest niezaprzeczalny. Zaproś ich do pokoju swojego dziecka i ciesz się jego radością, dzięki naklejkom na ścianę z Minionkami już dziś!

Naklejki na ścianę – Minionki – Homegadget

Na pewnym etapie rozwoju dziecko utożsamia się z bohaterami swoich ulubionych bajek. Śledzą ich perypetie, cieszą się z sukcesów, przeżywają potknięcia, ale na szczęście zawsze wszystko dobrze się kończy i jeszcze długo po emisji filmu animowanego, szkraby będą wspominać śmieszne sceny. Jest to dla Ciebie duża szansa, byś mógł wejść w świat dziecka i nawiązał z nim wyjątkową więź. Stwórz miejsce, gdzie będziecie mogli cieszyć się swoją obecnością. Udekoruj sypialnię dziecka zabawnymi i pełnymi wyrazu naklejkami na ścianę z bandą wesołych Minionków.

Nasze naklejki są wykonywane, dzięki innowacyjnym metodom. Są wytrzymałe, nasycone barwą i precyzyjnie odwzorowują kształty. Jeśli jesteś fanem oryginalnych wnętrz, to uwzględnij w swojej aranżacji naklejki z naszego sklepu! Ich aplikacja jest niezwykle prosta i bezproblemowa. Materiałem, który został użyty do ich produkcji, jest folia PCV – jest odporna na uszkodzenia i dobrze znosi zmywanie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl