Kubuś Puchatek

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę – Kubuś Puchatek

Przygody Misia o małym rozumku i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu śledzą od lat miliony osób na całym świecie. Stworzona przez brytyjskiego pisarza A.A. Milne’a postać Kubusia Puchatka towarzyszyła w czasie dzieciństwa wielu pokoleniom i wciąż nie wychodzi z mody! Czasy się zmieniają, zmieniają się mody, powstają nowe bajki, a Kubuś Puchatek i grono jego wesołych przyjaciół wciąż znajdują się w czołówce ulubieńców małych czytelników. Każde dziecko po poznaniu niezwykłej krainy Stumilowego Lasu marzy o tym, by przenieść się tam i przeżyć niesamowite przygody wraz ze swoimi ulubionymi bajkowymi bohaterami. Wydaje się to niemożliwe? Możesz spełnić dziecięce marzenia i sprawić, żeby w pokoju Twojego dziecka zapanowała iście bajkowa atmosfera. Wszystko dzięki naklejkom na ścianę z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi.

Ozdoby na ścianę przedstawiają wizerunek sławnego misia znany nam z ekranizacji Disneya. Na naklejkach zostały utrwalone sceny z życia bohaterów – wyprawę Puchatka na miododajne drzewo, jedzenie małego co-nieco, czy szalone brykanie w asyście Tygryska. Barwne naklejki na ścianę Kubuś Puchatek to wspaniały sposób na udekorowanie przestrzeni dziecięcego pokoiku.

Wyjątkowe naklejki z Kubusiem Puchatkiem

Naklejki na ścianę z Kubusiem Puchatkiem wykonane są w dużej rozdzielczości. Dzięki temu postacie na obrazkach są bardzo wyraźne. Wszystkie detale są ostre, a kolory soczyste i intensywne. Co najważniejsze, takie tez zostaną na wiele miesięcy! Wszystkie naklejki wydrukowane są na wysokiej jakości materiale, który jest bardzo odporny na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych. Przyklejenie ich na ścianę też nie powinno sprawić Wam większego problemu – większe rysunki zostały podzielone na kilka części, które są prostsze w montażu i poręczniejsze.

Obrazek szczelnie przylega do powierzchni ściany, nie zwija się, nie marszczy. Stwórz w dziecięcym pokoju niesamowity świat. Twoja pociecha z pewnością będzie zachwycona. Duży rozmiar przedstawionych postaci i piękne odwzorowanie kolorów sprawiają, że Kubuś Puchatek, Tygrysek, Prosiaczek, Kłapouszek i pozostała część wesołej paczki wygląda jak żywa!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl