Kraina Lodu (Frozen)

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę Kraina Lodu

„Kraina Lodu” to historia dwóch królewskich sióstr z Arendell, Anny i Elsy, które z powodu niezwykłej przypadłości starszej dziewczynki zostały od siebie oddzielone już w dzieciństwie. Jednak jak w każdej bajce, opowieść kończy się happy endem, a dzielne i odważne siostry stają przed szansą poznania siebie od nowa. Siostrzana miłość ma wielką moc, która pokonuje przeciwności losu. Film animowany o Elsie i Annie podbił serca milionów widzów – tych młodszych, jak i starszych. Do dziś każdy nuci bezkonkurencyjny hit „Mam tę moc!”.

Każde dziecko po zobaczeniu sióstr z Arendell na ekranie zapragnęło znaleźć się po drugiej stronie. Jeśli Ty i Twój szkrab zainspirowaliście się historią Anny i Elsy, to zaproście je do swojego domu. Dzięki naklejkom na ścianę z bohaterami „Krainy Lodu”, w jedną chwilę przeniesiecie się w urzekający świat baśni.

Dekoracje ścienne uwieczniają szaloną i pełną przygód podróż Anny w poszukiwaniu swojej siostry, moment, gdy Elsa wznosi mury swojego lodowego królestwa, harce wesołego bałwana Olafa, a także wizerunki pozostałych bohaterów – Hansa i Kristoffa.

Naklejki na ścianę z filmu Kraina Lodu

Dzieci często utożsamiają się ze swoimi ulubionymi postaciami z kreskówek. Z zainteresowaniem śledzą ich losy, cieszą z ich sukcesów i pocieszają podczas niepowodzeń. Pozwól swoim malcom spotkać się z bohaterami kultowego Frozen w ich pokoju. Obdarz ich wyjątkowymi naklejkami z postaciami z filmu i stwórz sypialnię dziecięcych marzeń.

Wizerunki Elsy i Anny są wykonane w dużej rozdzielczości. Pełne intensywnych kolorów i wyraźnych detali w szybki i łatwy sposób przyklejają się do ściany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl