Auta (Cars)

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę – Auta

Witaj na zakrętach jednego z najbardziej niesamowitych torów wyścigowych w Twoim pokoju! Zygzak McQueen przygotowuje się do startu, sędzia machnął flagą w czarno-białą szachownicę. Ruszyli! Szanse biorących udział w wyścigu są wyrównane. Maski samochodów wyprzedzają się o milimetry, jednak faworyt jest jeden. Widownia nie kryje emocji, Zygzak McQueen dojeżdża do mety jako pierwszy!

Animowany film wytwórni Pixar oraz Disney „Auta” to historia o wytrwałości i niezwykłej mocy przyjaźni. Sympatyczne autka ratują swoje miasto przed wymazaniem z mapy i sprawiają, że znów tętni życiem. Spraw, by pokój Twojego dziecka również się ożywił! Zdobądź dla niego naklejki na ścianę z kultowej bajki „Auta” i cieszcie się pełną wyobraźni przestrzenią już dziś!

Naklejki ścienne z filmu Auta

Długopisy, zeszyty, plecaki, poszewki na pościel – dlaczego by nie ściany? Udekoruj sypialnię swojego dziecka wizerunkami bohaterów z jego ulubionej bajki. Niech Zygzak McQueen sunie wzdłuż mebli, a Złomek układa maskę w szerokim uśmiechu w jednym z najlepszych pokoi.

Obraz naszych naklejek wyróżnia się wysoką rozdzielczością, dlatego wspaniale prezentują się na ścianie. Wszelkie detale oddane są ze starannością i precyzją. Kolory są intensywne i żywe. Ich nadruk odbywa się na materiale o dużej tolerancji na zniszczenia (folii PCV), a o te, jak wiemy, w pokoju pełnego energii malucha nie trudno. Aplikacja produktu jest niezwykle łatwa i szybka. Przy odpowiedniej instalacji obrazek będzie szczelnie przylegał do ściany. Chcemy, by Twoje dziecko podczas zabaw i odpoczynku mogło przenieść się w świat twórczej fantazji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl