Okna / Widoki 3D

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę 3D

Chcesz znaleźć się na przedmieściach Paryża? Marzą Ci się kanały urokliwej Wenecji? Chcesz, by Twój pokój, niezależnie od pory dnia i roku, miał piękny widok na morze na tle zachodzącego słońca? Zamiast asfaltowej ulicy, chcesz wyglądać na soczyste liście palmy? Jeśli pragniesz odmiany, wnieś nutę ożywienia do swojego pokoju i zdobądź naklejki na ścianę z 3D. Dzięki nim w jednym momencie przeniesiesz się do krainy malowniczych widoków.

Wyjątkowe naklejki naścienne 3D

Wyjątkowe naklejki z Homegadget występują pod trzema postaciami. Jedną z nich jest iluzja przebicia w murze. Za nim pojawia się romantyczny widok, którego nieodparta siła uroku wzbogaci każdą aranżację wnętrz. Posiadamy również widoki zamknięte w okiennej ramie. Style ramy są najróżnorodniejsze – od hawajskich okiennic z surowego drewna, po klasyczne białe ościeżnice. Od zawsze marzyły Ci się podwodne podróże? W Homegadget pozwolimy Ci je spełnić. Kup jedną z naszych naklejek, przypominających okrągłe okno w burcie statku i odkryj tajemnice morskiego świata.

Naklejki, które Ci oferujemy, są produkowane według innowacyjnych technik. Dzięki temu wykazują wzmożoną odporność na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych. Aplikacja naklejek na ścianie nie sprawi większego problemu. Oczyść i osusz miejsce, gdzie ma zostać przymocowana naklejka, nanieś partie produktu, a na koniec przetrzyj zainstalowany produkt gąbką lub przejedź wałkiem, lekko dociskając. Ciesz się niekonwencjonalnym detalem w swoim pokoju i nadaj mu pełen oryginalności wyraz.

1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl