Napisy / Cytaty

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę – Cytaty

Masz swoje życiowe motto, którym kierujesz się każdego dnia? Jeżeli nie, to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Napisy na ścianę w postaci naklejek to doskonały sposób na uwiecznienie słów, które grają w Twojej duszy. Skomponowane z najnowszymi trendami, to arcydzieła typografii na najwyższym poziomie. W wielu z nich zostały użyte różne rodzaje fontów dla lepszego wyeksponowania myśli, a ważniejsze słowa zostały pogrubione. Wywołają na Twej twarzy uśmiech i dodadzą sił do dalszego działania. Napisy na ścianę mają wręcz terapeutyczną moc. Umieszczenie optymistycznego hasła na ścianie sypialni gwarantuje, że zaśniesz i obudzisz się w doskonałym humorze i z pozytywnym nastawieniem do życia.

Naklejki ścienne z cytatami

A może poszukujesz niebanalnego sposobu na wyznanie miłości? W naszej ofercie znajdziesz napisy na ścianę, które w poetyckim stylu ujmują to najpiękniejsze uczucie na świecie. Taka grafika nie tylko ozdobi ścianę, ale i nada kameralnej atmosfery Waszemu gniazdku. Nawet gdy się pokłócicie, wystarczy jedno spojrzenie na łączące Was słowa, by cała złość poszła w niepamięć. W biegu codziennych wydarzeń, napiętym grafiku, rutynie praca-dom-praca, można zapomnieć o okazywaniu sobie uczuć, drobnych, ale jakże miłych gestach. Napis na ścianie „Always kiss me goodnight” przypomni Wam o nich i wprowadzi w szarą codzienność trochę przyjemności.

Jak wygląda montaż takiej ozdoby? To bardzo proste! Przesyłamy do Ciebie naklejkę pieczołowicie zapakowaną w sztywną tubę z tektury, co gwarantuje jej bezpieczny transport. Każda naklejka przesyłana jest w kilku częściach, które po złożeniu tworzą całość obrazka. Dzięki temu szybko i sprawnie przykleisz dekorację do ściany, unikając zagięć oraz pęcherzyków powietrza. Nowoczesna technologia zapewnia druk najlepszej jakości. Napisy na ścianach są trwałe, odporne na blaknięcie, a kolory są piękne i nasycone.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl