Kwiaty

Sortuj produkty
sortuj wg :

Naklejki na ścianę – Kwiaty

Które kwiaty najczęściej lubisz dostawać w prezencie? Piękno tych, które ustawiasz w wazonie, niestety szybko przemija. Znaleźliśmy jednak sposób na to, by Twoi roślinni faworyci przez długi czas umilali Ci dni. Zatrzymaliśmy piękno kwiatów w naklejkach na ścianę. Dzięki nim w Twoim pokoju na stałe zagości wiosenna atmosfera.

Interesuje Cię gałązka obficie usłana rozwijającymi się pąkami magnolii? Podobają Ci się delikatne płatki maku rozwiane na wietrze? Chciałbyś, by na Twojej ścianie wyrosły różnobarwne kielichy tulipanów? Nic w tym trudnego, byś dostrzegł, jak Twoje ściany zakwitają cudownymi kwiatami.

Przygotowaliśmy zestaw naklejek ściennych, które wyróżniają się intensywnym i wyraźnym kolorem. Dzięki nowoczesnej technologii każdy detal płatka czy listka został precyzyjnie oddany.

Wyjątkowe naklejki na ścianę z kwiatami

Każda oryginalna aranżacja wnętrz powinna być przemyślana od A do Z. Projektanci podkreślają wagę szczegółu, który potrafi nadać ogólnej wizji niekonwencjonalny i atrakcyjny charakter. Jeśli chcesz, by Twój dom stał się przestrzenią pełną niesztampowej estetyki, to sięgnij po naklejki na ścianę z obrazem kwiatów. Te, które spotkasz w Homegadget, są drukowane w wysokiej rozdzielczości na wytrzymałym materiale – folii PCV. Obraz jest odporny na blaknięcie, dzięki czemu oryginalna ozdoba pozostanie z Tobą w nienaruszonym stanie przez długi okres. Aplikacja produktu nie sprawia większych kłopotów. Naklejki zostały podzielone na części, by ułatwić montaż.

Poszukujesz inspiracji, by poddać swój pokój metamorfozie? Wprowadź do niego naklejki z motywem roślinnym, by już za chwile cieszyć się odnowionym i ożywionym wnętrzem. Nie zwlekaj i zobacz, co możesz od nas dostać!

1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl